پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: گزارش بهره وری
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
به نظر من یکی از امکانات لازمی که در سیستم موجود نیست قضیه بهره وری کالاس که قبلا هم در ابتدای سال جدید عنوان کردم اینکه در یک کادر دیده بشه که کلا از تمامی کالا چه میزان خریداری شده و چه میزان فروش رفته یک نیاز در این نرم افزاره اینکه به صورت کاردکس دونه دونه بشه مقایسه کرد اطلاع دارم که وجود داره ولی این گزارش وقتی کالا هی مشابه وجود دارن کاربردی میشه که نشون میده از کدوم مدل فروش بیشتره و کدوم کمتر تا قیاس کاملی در خصوص بهره وری و ارزش خرید کالا ها به دست بیاد
با سلام

این مورد را به تیم فنی منتقل کردیم. اگر تصویر مثالی از این نوع گزارش (که آن را بهره وری نامیده اید) ارسال کنید، آن را هم ضمیمه کرده و به تیم فنی منتقل می کنم.

با سپاس
(21-10-2017 09:09 PM)admin نوشته: [ -> ]با سلام

این مورد را به تیم فنی منتقل کردیم. اگر تصویر مثالی از این نوع گزارش (که آن را بهره وری نامیده اید) ارسال کنید، آن را هم ضمیمه کرده و به تیم فنی منتقل می کنم.

با سپاس

نام کالا تعداد خریداری شده تعداد موجود تعداد فروش رفته بهره وری که معادل ریاضیم میشه تعداد خریداری شده منهای تعداد فروش رفته ضربدر صد تقسیم بر تعداد فروش رفته
یک مورد دیگه هم که دیدم عدم امکان مقایسه دو زمان با هم .بعضی مواقع لازمه دیده بشه در دو بازه زمانی مشابه چه کالاهای بیشتر فروش داره و چه کالاهایی فروش کمتری دارن مقصود در تعداد فروش هست نه میزان ریالی فروش
با سپاس از توضیحات تکمیلی شما. به تیم فنی منتقل شدند.
آدرسهای ارجاع