پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: رسید انبار
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام وقت بخیر و خدا قوت
آیا رسید انبار بیشتر از یک نوع نمیتوان داشت ؟
چون در قسمت ویرایش قالب گزارشات چاپی بیشتر از یک رسید انبار که از قبل روی سیستم است نمیشه اضافه کرد و در قسمت ماژول بازرگانی - انبار خواستم رسید انبار طراحی کنم به دیتا سورس مختص به رسید انبار دسترسی نداشتم
لطفا امکان دسترسی به همه دیتا سورسها را در همه ماژولها بدین تا برای طراحی منتظر اپدیت های بعدی که مشخص هم نیست در کدوم اپدیت این نوع مشکلات حل خواهد شد نباشیم
من با موسسه خیریه ای همکاری دارم که علاوه بر رسید انبار و حواله انبار ، کمکهای غیر نقدی هم از طرف مردم میاد که در مقابل دریافت کالا باید رسید صادر کنیم که برای صدور رسید انبار ( مشارکت غیر نقدی ) نیاز به طراحی خاصی دارم تا رسید در اختیار خییرین قرار بدم
در افزودن رسید انبار به نوع رسید باید علاوه بر خرید و برگشت از فروش و ... مشارکت غیر نقدی هم به نوع رسید اضافه بشه تا در گزارشات استفاده کرد
با تشکر از زحمات تیم راهکار
با سلام

نقل قول:آیا رسید انبار بیشتر از یک نوع نمیتوان داشت ؟
چون در قسمت ویرایش قالب گزارشات چاپی بیشتر از یک رسید انبار که از قبل روی سیستم است نمیشه اضافه کرد و در قسمت ماژول بازرگانی - انبار خواستم رسید انبار طراحی کنم به دیتا سورس مختص به رسید انبار دسترسی نداشتم

در حال حاضر برای چاپ رسید انبار فقط یک نوع قالب چاپی می توانید طراحی نمایید. البته می توانید نوع رسید را داخل خود گزارش نیز بیاورید تا موقع چاپ رسید مشخص شود که رسید از چه نوعی بوده است اما قالب بندی چاپ شما و شکل کلی آن می تواند فقط یک ساختار داشته باشد.

نقل قول:لطفا اگه امکان داره اجازه دسترسی به همه دیتا سورسه در همه ماژولها را بدین تا برای طراحی با مشکلی رو برو نشویم ؟

این کار منطقی نمی باشد. در واقع دیتاسورس هر قسمت مجزا از سایر قسمتها می باشد. اگر بخواهیم همه دیتاسورس های برنامه را در یک گزارش بارگذاری کنیم، صرف نظر از اینکه اساسا منطقی هم نمی باشد، شاید مجبور شوید بیش از نیم ساعت معطل بمانید تا دیتاسورس ها بارگذاری شوند.

اگر کمبودی در زمینه فیلدهای اطلاعاتی در هر گزارش مشاهده می کنید، به صورت پیشنهاد به ما منتقل کنید تا ما هم تیم فنی را در جریان بگذاریم. آنها بررسی می کنند و اگر فیلد مربوطه در ارتباط با آن گزارش خاص باشد در دیتاسورس آن می گنجانند.

با سپاس
با سلام

نقل قول:در حال حاضر برای چاپ رسید انبار فقط یک نوع قالب چاپی می توانید طراحی نمایید. البته می توانید نوع رسید را داخل خود گزارش نیز بیاورید تا موقع چاپ رسید مشخص شود که رسید از چه نوعی بوده است اما قالب بندی چاپ شما و شکل کلی آن می تواند فقط یک ساختار داشته باشد.
اوردم منتها ارورر داد که برای شما ارسال میکنم لطفا بفرمایید مشکل در کجاست؟

نقل قول:اگر کمبودی در زمینه فیلدهای اطلاعاتی در هر گزارش مشاهده می کنید، به صورت پیشنهاد به ما منتقل کنید تا ما هم تیم فنی را در جریان بگذاریم. آنها بررسی می کنند و اگر فیلد مربوطه در ارتباط با آن گزارش خاص باشد در دیتاسورس آن می گنجانند.
این کار منطقی نمی باشد. در واقع دیتاسورس هر قسمت مجزا از سایر قسمتها می باشد. اگر بخواهیم همه دیتاسورس های برنامه را در یک گزارش بارگذاری کنیم، صرف نظر از اینکه اساسا منطقی هم نمی باشد، شاید مجبور شوید بیش از نیم ساعت معطل بمانید تا دیتاسورس ها بارگذاری شوند.
نیم ساعت منتظر بودن خیلی بهتر از اینکه چند ماه منتظر ماند تا در کدامین اپدیت پیشنهاد و انتقاد و مشکلات گزارشی حل بشه
بله میدونم با منابع محدود و با غیرت و زحمات شما نرم افزار به اینجا رسیده و همیشه همه کاربرها همیشه در پیغامهاشون به این اشاره کردن ولی قبول کنید انتظار هم خیلی سخته و از این طرف هم کاربر نمیدونه واقعا مشکل اعلامی در چه زمانی حل خواهد شد و این برای ما اذیت کننده هستش
نمیدونم واقعا راه حلی است که بشه ، بسته به نیاز کاربر به هرکدام از دیتا سورس یک ماژولی که نیاز داشت، فقط اون دیتا سورس را وارد قسمت طراحی گزارش بکنه تا هم نرم افزار کند نشه و هم منتظر نمونه و کارش راه بیفته ؟

سپاسگزارم
نقل قول:نمیدونم واقعا راه حلی است که بشه ، بسته به نیاز کاربر به هرکدام از دیتا سورس یک ماژولی که نیاز داشت، فقط اون دیتا سورس را وارد قسمت طراحی گزارش بکنه تا هم نرم افزار کند نشه و هم منتظر نمونه و کارش راه بیفته ؟

با سلام

این مساله ای که اشاره کردید امکانش نمی باشد. البته نیاز به توضیحات فنی و جزئیات زیادی دارد، اما پاسخ را ساده کردم و سر راست و گویا خدمتتان عرض کردم.

لطفا در مورد گزارش رسید انبار که مشخصا در مورد آن داریم صحبت می کنیم دقیقا اعلام کنید چه فیلدهایی را نیاز دارید، در کار نرم افزار هیچگاه با صحبتهای کلی نمی شود به نتیجه درستی رسید، انتظار ما از شما این است که جزئیات را دقیقا مطرح کنید تا روی تک تک آنها بررسی انجام بدهیم.

نقل قول:اوردم منتها ارورر داد که برای شما ارسال میکنم لطفا بفرمایید مشکل در کجاست؟

لطفا در مورد این قسمت بیشتر توضیح بدهید. چه چیزی را دقیقا آوردید.

اما در مورد تصویر خطایی که فرستادید :

خطایی که تصویرش را فرستادید به این دلیل می باشد که یکی از اشیاء گزارش شما به محل درستی ارجاع ندارد. این خطا معمولا به دلیل عدم طراحی صحیح اجزاء گزارش می باشد.

برای حل آن، باید تک تک فیلدهایی را که در طراحی گزارش از آنها استفاده کرده اید بررسی کنید و ببینید آیا فیلد مربوطه در منبع داده گزارش موجود می باشد و یا نه. ممکن هم است فیلد مربوطه موجود باشد و غلط املایی داشته باشد. بهترین راه اینست که تک تک فیلدها را مجددا مقدار دهی کنید.

با سپاس
سلام وقت بخیر و خداقوت به تک تک عزیزان در گروه راهکار سافت

نقل قول:می توانید نوع رسید را داخل خود گزارش نیز بیاورید تا موقع چاپ رسید مشخص شود که رسید از چه نوعی بوده است
منظورم از نوع رسید ، دسته بندی رسید نبوده زمانیکه میخواهم رسید انبار صادر کنم در فرم از بین نوع رسید فقط میتوانم یکی از گزینه های( نامشخص ، موجودی ابتدای دوره ، خرید ، انتقال از انبار دیگر و برگشت از فروش را انتخاب کنم که بر حسب نیاز موسسات خیریه نیاز به رسید مشارکت غیر نقدی دارم
ممنون میشم این گزینه را هم به گزینه های موجود اضافه کنید

نقل قول:اگر کمبودی در زمینه فیلدهای اطلاعاتی در هر گزارش مشاهده می کنید، به صورت پیشنهاد به ما منتقل کنید تا ما هم تیم فنی را در جریان بگذاریم. آنها بررسی می کنند و اگر فیلد مربوطه در ارتباط با آن گزارش خاص باشد در دیتاسورس آن می گنجانند.

فیلدهای مورد نظر برای قسمت "سایر گزارشات در قسمت طراحی رسید انبار" :

علاوه بر فیلدهایی که در قسمت "سایر گزارشات در قسمت طراحی رسید انبار" وجود دارد، کلیه فیلدهایی قسمت ویرایش قالب گزارشات چاپی برای رسید انبار نیاز است
لطفا این فیلدها را اضافه بفرمایید

سپاسگزارم
با سلام

نقل قول:این مساله ای که اشاره کردید امکانش نمی باشد. البته نیاز به توضیحات فنی و جزئیات زیادی دارد، اما پاسخ را ساده کردم و سر راست و گویا خدمتتان عرض کردم.

ممنونم شما لطف دارید

نقل قول:لطفا در مورد گزارش رسید انبار که مشخصا در مورد آن داریم صحبت می کنیم دقیقا اعلام کنید چه فیلدهایی را نیاز دارید، در کار نرم افزار هیچگاه با صحبتهای کلی نمی شود به نتیجه درستی رسید، انتظار ما از شما این است که جزئیات را دقیقا مطرح کنید تا روی تک تک آنها بررسی انجام بدهیم.

چشم

نقل قول:لطفا در مورد این قسمت بیشتر توضیح بدهید. چه چیزی را دقیقا آوردید.

از قسمت "ویرایش قالب گزارشات چاپی" فایل طراحی شده "بدون دستکاری" رسید انبار را را در هارد سیستم ذخیره کردم و در قسمت "رسیدهای انبار - سایرگزارشات - طراحی گزارش " یک گزارش خام open کردم ، با اینکه همه دیتا سورسهای قسمت "ویرایش قالب گزارشات چاپی" فایل طراحی شده " در گزارش open شده دیده میشه ولی ارورر همون عکس پیوستی بالا را میده
میخواستم بدونم با اینکه دیتا سورس ها در این قسمت "رسیدهای انبار - سایرگزارشات - طراحی گزارش " قابل مشاهده هستش ، راهی برای استفاده کردن از این دیتا سورس های قالب گزارشات چاپی رسید انبار وجود نداره؟
در ضمن فایل ذخیره شده با پسوند frx را هرکاری کردم نتونستم پیوست کنم برای شما بفرستم

سپاسگزارم
نقل قول:از قسمت "ویرایش قالب گزارشات چاپی" فایل طراحی شده "بدون دستکاری" رسید انبار را را در هارد سیستم ذخیره کردم و در قسمت "رسیدهای انبار - سایرگزارشات - طراحی گزارش " یک گزارش خام open کردم ، با اینکه همه دیتا سورسهای قسمت "ویرایش قالب گزارشات چاپی" فایل طراحی شده " در گزارش open شده دیده میشه ولی ارورر همون عکس پیوستی بالا را میده
میخواستم بدونم با اینکه دیتا سورس ها در این قسمت "رسیدهای انبار - سایرگزارشات - طراحی گزارش " قابل مشاهده هستش ، راهی برای استفاده کردن از این دیتا سورس های قالب گزارشات چاپی رسید انبار وجود نداره؟
در ضمن فایل ذخیره شده با پسوند frx را هرکاری کردم نتونستم پیوست کنم برای شما بفرستم

با سلام

اول از اینکه این قسمت را تشریح کردید سپاسگزاریم. چون دقیقا مشکل همینجا است. شما نمی توانید گزارش های صفحات مختلف را در سایر صفحات یا بخشها بارگذاری کنید. مدل ابزار گزارش ساز راهکار به این شکل است که گزارشات طراحی شده در هر بخش، فقط قابلیت بازیابی در همان قسمت را دارا می باشند.

با سپاس
سلام وقت بخیر و خداقوت به تک تک عزیزان در گروه راهکار سافت

نقل قول:می توانید نوع رسید را داخل خود گزارش نیز بیاورید تا موقع چاپ رسید مشخص شود که رسید از چه نوعی بوده است
منظورم از نوع رسید ، دسته بندی رسید نبوده زمانیکه میخواهم رسید انبار صادر کنم در فرم از بین نوع رسید فقط میتوانم یکی از گزینه های( نامشخص ، موجودی ابتدای دوره ، خرید ، انتقال از انبار دیگر و برگشت از فروش را انتخاب کنم که بر حسب نیاز موسسات خیریه نیاز به رسید مشارکت غیر نقدی دارم
ممنون میشم این گزینه را هم به گزینه های موجود اضافه کنید

فیلدهای مورد نظر برای قسمت "سایر گزارشات در قسمت طراحی رسید انبار" :

علاوه بر فیلدهایی که در قسمت "سایر گزارشات در قسمت طراحی رسید انبار" وجود دارد، کلیه فیلدهایی قسمت ویرایش قالب گزارشات چاپی برای رسید انبار نیاز است
لطفا این فیلدها را اضافه بفرمایید

سپاسگزارم
با سلام

کلیه مواردی که اطلاع دادید به تیم فنی منتقل کردیم.

با سپاس
آدرسهای ارجاع