پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: نیاز به اموزش مانده حساب مشتریان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام وقت بخیر
میشه محبت کنید بفرمایید چجوری میشه واسه اشخاص مختلف مانده حساب تعریف کرد؟
مثلا اقای فلان 400 تومن بدهکاره. میاد امروز 200 تومن خرید میکنه و 100 نقدی میده و میخواد 100 تومن باقی مونده به حسابش اضافه شه
مممنون میشن
نقل قول:سلام وقت بخیر
میشه محبت کنید بفرمایید چجوری میشه واسه اشخاص مختلف مانده حساب تعریف کرد؟
مثلا اقای فلان 400 تومن بدهکاره. میاد امروز 200 تومن خرید میکنه و 100 نقدی میده و میخواد 100 تومن باقی مونده به حسابش اضافه شه
مممنون میشن

با سلام

فیلم آموزشی زیر را که در همین ارتباط می باشد مشاهده نمایید.

فیلم آموزشی درباره تسویه حساب اشخاص و تسویه فاکتورها در نرم افزار فروشگاهی راهکار
http://rahkarsoft.com/rahkaredu/index.php/post355411

علاوه بر اینکه در خود فاکتورها امکان ثبت دریافت و پرداختها را دارید، می توانید از قسمت امور مالی نیز این عملیات را انجام بدهید. آموزش آن را نیز برایتان قرار می دهم.

آموزش نحوه ثبت اسناد امور مالی در نرم افزار فروشگاهی راهکار
http://rahkarsoft.com/rahkaredu/index.php/post355285

بعد از مشاهده و مطالعه آموزشها، اگر باز هم ابهامی داشتید بصورت موردی مطرح نمایید.

با سپاس
سلام خیلی ممنون از پاسختون
فقط من در منوی عملیات -> امور مالی -> امور مالی
میتونم طلب مشتریان رو درج کنم. من میخوام بدهکاری مشتری رو ثبت کنم.
مثلا جنس از من میخره ولی پولش رو بعدا پرداخت میکنه من میخوام این مبلغ رو براش ثبت کنم
نقل قول:سلام خیلی ممنون از پاسختون
فقط من در منوی عملیات -> امور مالی -> امور مالی
میتونم طلب مشتریان رو درج کنم. من میخوام بدهکاری مشتری رو ثبت کنم.
مثلا جنس از من میخره ولی پولش رو بعدا پرداخت میکنه من میخوام این مبلغ رو براش ثبت کنم

با سلام

بله دقیقا در امور مالی این کارها را می توانید انجام بدهید و اساسا بخشی از فلسفه وجود قسمت امور مالی در نرم افزار همین است که مبالغ دریافتی از مشتریان و یا پرداختی به فروشندگان را که بصورت نسیه معامله شده اند، ثبت نمایید.

برای آموزش زیر حتما وقت بگذارید. مخصوصا قسمتهایی که در ادامه تیتر آنها را آورده ایم برای ثبت دریافتها یا پرداختها می باشد.

1. دریافت از طرف حساب - نقدی
2. دریافت از طرف حساب - کارتخوان
3. پرداخت به طرف حساب - نقدی
4. پرداخت به طرف حساب - کارتخوان

آموزش نحوه ثبت اسناد امور مالی در نرم افزار فروشگاهی راهکار
http://rahkarsoft.com/rahkaredu/index.php/post355285

اگر هم دریافتها یا پرداختهای شما به صورت چک باشد از قسمت چک و بانک می توانید عملیات دریافت چک و یا پرداخت چک را انجام بدهید.

با سپاس
ببخشید من حسابداریم ضعیفه نتونستم چیزی سر در بیارم. میشه بفرمایید کدوم گزینه در امور مالی رو بزنم تا بتونم مبلغ بدهکاری برای مشتری ثبت کنم؟
نقل قول:ببخشید من حسابداریم ضعیفه نتونستم چیزی سر در بیارم. میشه بفرمایید کدوم گزینه در امور مالی رو بزنم تا بتونم مبلغ بدهکاری برای مشتری ثبت کنم؟

با سلام

اول یک نکته مهم : مواردی که در آن قسمت آمده است به هیچ عنوان نیاز به دانش حسابداری ندارد. اساسا برنامه فروشگاهی راهکار طوری طراحی شده است که شما هیچ نیازی به دانستن دانش حسابداری نداشته باشید.

در مورد بدهکار کردن مشتریها یا کلا طرف حسابها از گزینه های زیر استفاده کنید.

1. پرداخت به طرف حساب - نقدی
2. پرداخت به طرف حساب - کارتخوان

جزئیات بیشتر این دو گزینه را در آموزش مربوطه مطالعه نمایید.

با سپاس
آدرسهای ارجاع