پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: تمایز در چاپ فیش 6 سانتی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام چطور می تونم در هنگام چاپ فیش پرینتر 6 سانی در موقع فاکتور خرید یا فاکنور فروش تمایز قرار بدم
نقل قول:سلام چطور می تونم در هنگام چاپ فیش پرینتر 6 سانی در موقع فاکتور خرید یا فاکنور فروش تمایز قرار بدم

با سلام

در تنظیمات نرم افزار راهکار چنین تفکیکی وجود ندارد و در واقع وقتی شما یک نوع خاص مثلا 6 سانتی را بعنوان چاپ پیش فرض انتخاب می کنید در تمامی انواع فاکتورهای خرید و فروش، آن نوع بعنوان پیش فرض اعمال می شود. در این ارتباط دو نکته را هم لازم است تا بدانید :

نکته اول : شما الزام ندارید که در چاپ فاکتور حتما از نوع پیش فرض استفاده کنید و بصورت موردی می توانید این نوع را در لحظه چاپ تغییر بدهید. به تصویر زیر و توضیحاتش دقت کنید.

[عکس: 00000000000000003854.png]

در هنگام چاپ هر فاکتور می توانید بصورت موردی نوع چاپ را انتخاب کنید. قسمت هایلایت شده در تصویر، برای انتخاب نوع چاپ به صورت موردی می باشد.

نکته دوم : اساسا آن چیزی که از آن بعنوان چاپ فاکتور یاد می شود، اشاره به چاپ فاکتور فروش دارد. در واقع شما صرفا فاکتور فروش را به مشتریان ارائه می دهید. فاکتورهای خرید بصورت چاپی از فروشندگان دریافت می شوند و معمول هم نیست که فاکتور خرید را شما چاپ کنید.

با سپاس
صحبت شما صحیح می باشد ولی من دو تا فروشگاه دارم که بعضی مواقع از فروشگاه دیگرم کالایی برای این فروشگاه که نرم افزار رو نصب دارم میاورم قصدم از صدور فاکتور خرید اینست که فاکتور به عنوان رسید دست فروشندم باقی بمونه تا بتونه در رابطه با اون کالا ها پاسخگو باشه
و مورد دیگه چون فقط فیش پرینتر موجود هست نمی تونم از قالب های دیگه چاپ فاکتور بهره ببرم برای همین نیاز به تمایز در فاکتور ها رو دارم
نقل قول:صحبت شما صحیح می باشد ولی من دو تا فروشگاه دارم که بعضی مواقع از فروشگاه دیگرم کالایی برای این فروشگاه که نرم افزار رو نصب دارم میاورم قصدم از صدور فاکتور خرید اینست که فاکتور به عنوان رسید دست فروشندم باقی بمونه تا بتونه در رابطه با اون کالا ها پاسخگو باشه
و مورد دیگه چون فقط فیش پرینتر موجود هست نمی تونم از قالب های دیگه چاپ فاکتور بهره ببرم برای همین نیاز به تمایز در فاکتور ها رو دارم

با سلام مجدد

یکی از فیلدهای طراحی فاکتور، فیلد نوع فاکتور می باشد. این نوع را در قالب فاکتور اضافی کنید. موقع چاپ فاکتور، در تمایز بین فاکتورها خرید و فروش، کاربرد خواهد داشت. تصویر زیر محل آن را نشان می دهد.

[عکس: 00000000000000003886.png]

نکته مهم : برای ویرایش قالب گزارشات لازم است تا فیلم آموزش کار با ابزار گزارش ساز راهکار را دیده باشید.
(23-09-2017 10:10 PM)admin نوشته: [ -> ]
نقل قول:صحبت شما صحیح می باشد ولی من دو تا فروشگاه دارم که بعضی مواقع از فروشگاه دیگرم کالایی برای این فروشگاه که نرم افزار رو نصب دارم میاورم قصدم از صدور فاکتور خرید اینست که فاکتور به عنوان رسید دست فروشندم باقی بمونه تا بتونه در رابطه با اون کالا ها پاسخگو باشه

با سلام مجدد

یکی از فیلدهای طراحی فاکتور، فیلد نوع فاکتور می باشد. این نوع را در قالب فاکتور اضافی کنید. موقع چاپ فاکتور، در تمایز بین فاکتورها خرید و فروش، کاربرد خواهد داشت. تصویر زیر محل آن را نشان می دهد.

[عکس: 00000000000000003886.png]

نکته مهم : برای ویرایش قالب گزارشات لازم است تا فیلم آموزش کار با ابزار گزارش ساز راهکار را دیده باشید.
دقیقا همون چیزی بود که لازم داشتم
آدرسهای ارجاع