پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: گزارشگیری از درختواره طبقه بندی کالا
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام و احترام
من در نرم افزار نسخه فروشگاهی ،در درختواره طبقه بندی کالا 5 سطح کالا را تعریف کردم . حالا میخواهم از سطح 3 گزارش بگیرم . آیا این قالبلیت وجود دارد؟ اگر سریعتر راهنمائی کنید ممنون میشم چون واقعا کارم به مشکل خورده .
[b]توضیح بیشتر:

مثلا من میخواهم از سطح asus گزارش فروش و یا تعداد کالا بگیرم تا ببینم زیر مجموعه asus که دو تا کالا داره([ -- zenfone 2 laser و zenfone 2 selfie]چه مقدار فروش کردم یا چه تعداد فروختم. لطفا عکس زیر را ببینید.
[/b]
با تشکر[

دوستان من منتظر پاسخهای پر مهر شما هستم
با سلام

امکان گزارش ریز خرید و فروش به تفکیک طبقه بندیها در نرم افزار وجود دارد. اما محل آن در درختواره طبقه بندیها نمی باشد. به شکل زیر عمل کنید.

وارد منوی "گزارش ها - فاکتورها - گزارش اقلام فاکتورها" شوید. بعد مشابه تصویر زیر عمل کنید، به قسمتهای هایلایت شده در تصویر دقت کنید و توضیحات بعد از آن را نیز بخوانید :

[عکس: 00000000000000002548.png]

1. در قسمت نوع فاکتور، خرید یا فروش را انتخاب کنید.
2. روی گزینه "نمایش همه" کلیک کنید تا لیست فیلدها باز شود و سپس از بین آنها گزینه "نام طبقه بندی" را انتخاب کنید.
3. در محلی که ما کلمه "مواد غذایی" را نوشته ایم، نام طبقه بندی خودتان را وارد کنید.
4. بر روی دکمه برو کلیک کنید.
5. آمار مربوط به آن طبقه بندی نمایش داده می شود.

نکته : گزارشی که در حال حاضر نرم افزار راهکار ارائه می دهد بر اساس سطح آخر می باشد. در مورد گزارش در سطوح میانی به تیم فنی منتقل کردیم تا در نسخه های بروز رسانی لحاظ کنند.

با سپاس
آدرسهای ارجاع