پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: گذاشتن آرم مغازه روی فاکتورهای فروش
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام
چجوری میتونم آرم مغازه ام را روی فاکتور قرار بدم و همچنین آدرس و شماره تماس
[عکس: 7dt1_capture.png]
نقل قول:سلام
چجوری میتونم آرم مغازه ام را روی فاکتور قرار بدم و همچنین آدرس و شماره تماس

با سلام

برای اینکار باید قالب فاکتور را شخصی سازی کنید. وارد منوی "تعاریف - تنظیمات - ویرایش قالب گزارشات" شوید. آنجا روی فاکتور مورد نظر مثلا A4 دوبار کلیک کنید. محیط شخصی سازی قالب باز می شود.

نکته مهم : برای شخصی سازی قالب چاپی صد در صد نیاز به یکسری اموزش دارید. یک فیلم 40 دقیقه ای در این باره ساخته شده است. حتما قبل از ویرایش قالب آنرا ببینید.

دانلود فیلم آموزش ابزار گزارش ساز راهکار (آموزش نرم افزار فست ریپورت Fast Report)
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355256
چرا فاکتور ساده میزنه استاندارد نمیزنه . مث فاکتورهای خود مغازه . یا مث همین نمونه ک برات فرستادم .
نقل قول:چرا فاکتور ساده میزنه استاندارد نمیزنه . مث فاکتورهای خود مغازه . یا مث همین نمونه ک برات فرستادم .

با سلام

نمونه اولیه که در نسخه رایگان قرار داده شده است، یک نوع نمونه ساده و البته استاندارد می باشد.

البته بعدها در نسخه های بروز رسانی امکان دیگری به برنامه اضافه شد که بتوانید نمونه های طراحی شده بیشتری را در اختیار داشته باشید. تصاویر چند تا از این نمونه را برایتان می فرستم.

نکته : خیلی از این نمونه ها را خود کاربران راهکار برای ما طراحی کرده اند و ارسال کرده اند. یکی از مزایای بسیار عالی نرم افزار فروشگاهی راهکار همین است که شما می توانید قالب کلیه گزارشات چاپی برنامه را کاملا به صورت اختصاصی برای خودتان طراحی کنید.

[عکس: 00000000000000002310.PNG]

[عکس: 00000000000000002311.PNG]

[عکس: 00000000000000002312.PNG]

[عکس: 00000000000000002313.PNG]

[عکس: 00000000000000002314.PNG]
سلام . من نسخه اصلی برنامه را خرید کردم حالا از کدوم گزینه میتونم . از این نوع فاکتور ها استفاده کنم .
نقل قول:سلام . من نسخه اصلی برنامه را خرید کردم حالا از کدوم گزینه میتونم . از این نوع فاکتور ها استفاده کنم .

با سلام

لینک آموزشی اش را برایتان قرار دادم.

آموزش دانلود قالبهای بیشتر برای فاکتورها
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355281
سلام خسته نباشید:

بنده یک عرض داشتم برای فاکتور مغازه ک همراه آرم یکی از فاکتور های ک داخل نرم افزار گمجتنده شده را چاپ رنگی روی برگ فاکتور مخصوص انجام بدم . بعد فاکتور های فروش را چاپ کنم روش بدون اینک خط کشی ها بی افته روی فاکتور . منظور بنده مث دفترچه بانکی هست ک برداشت یا وریز میکنی هر گزینه جای خودش می افته تایپی .
نقل قول:سلام خسته نباشید:

بنده یک عرض داشتم برای فاکتور مغازه ک همراه آرم یکی از فاکتور های ک داخل نرم افزار گمجتنده شده را چاپ رنگی روی برگ فاکتور مخصوص انجام بدم . بعد فاکتور های فروش را چاپ کنم روش بدون اینک خط کشی ها بی افته روی فاکتور . منظور بنده مث دفترچه بانکی هست ک برداشت یا وریز میکنی هر گزینه جای خودش می افته تایپی .

با سلام

این مساله که فرمودید، هرچند روش اصلا خوبی نمی باشد، اما قابلیتش تا حدود زیادی و بسته به مدل طراحی شما، در نرم افزار موجود می باشد، اما به دلیل اینکه کاملا اختصاصی و منحصرا مربوط به کار شما می باشد، باید برای بهره برداری از آن به شکل زیر عمل نمایید :

1. اولا باید بر ابزار گزارش ساز راهکار کاملا مسلط شوید. در این مورد در دانشنامه راهکار فیلمهای آموزشی مربوطه را ببینید.
2. متناسب با فاکتورتان و با توجه به امکانات ابزار گزارش ساز راهکار، فاکتوری اختصاصی برای خودتان طراحی کنید، تا نرم افزار جاهای خالی را برای شما پر کند.
3. به طور کلی، وقتی شما می خواهید با این مدل، گزارش چاپی طراحی کنید باید ابعاد را در حد میلیمتری اندازه گیری کنید و در چاپ لحاظ کنید.
4. معمولا در بانکها، که برای چاپ دفترچه های بانکی، و یا سایر رسیدها از این روش استفاده می گردد، و یا در سایر جاهای دیگر، مثل بیمارستان ها، داروخانه ها، اداره ثبت احوال و ...، از پرینترهای با دقت خیلی بالا استفاده می گردد و پرینترهای معمولی جوابگوی این مدل طراحی نمی باشند و اساسا دقت کافی را برای آن ندارند، بعنوان مثال پرینترهایی مثل اولیوتی PR2 یا PR4 و مدل های مخصوص این کار که محصول شرکتهایی مثل HP و ... می باشند، استفاده نمایید. عمدتا این نوع پرینترها بازه قیمتی شان از 2 ملیون تومان به بالا می باشد.

با سپاس
مطالبتون خیلی مفید و کاربردی بود برام. تشکر
سلام

بروز رسانی جدید کی گذاشته میشه .
صفحات: 1 2
آدرسهای ارجاع